KomunikacjaUważamy, że komunikacja jest istotnym elementem pracy. Pomimo tego, że AI jest wszechobecne i wiemy, że kiedyś wyręczy człowieka w większości codziennych prac to wciąż na przekór wszystkim uważamy, że komunikacja bezpośrednia to najlepsza metoda na uzyskanie informacji o potrzebach naszych Klientów. Szczególnie okres pandemii COVID uprzytomnił wszystkim co to znaczy odosobnienie.

Dlatego w DNJ każdy Klient ma swojego opiekuna z którym może się skontaktować bezpośrednio w dogodnym dla siebie czasie.

Rozmawiamy z naszymi klientami i prosimy o najważniejszą rzecz w komunikacji, czyli świadomość własnych oczekiwań: jakiego rodzaju produkt mamy stworzyć (ulotka, katalog, folder, broszura, teczka zawieszka kartonik), jakiego papieru mamy użyć (rodzaj i gramatura), jaki ma powstać format docelowy pracy (np. A4) oraz jaki ma być sposób wykończenia (np. uszlachetnianie lakierem, zaginanie, zaokrąglanie rogów).

Elementy oferty, w określeniu których możemy pomóc to:

  • rodzaj zastosowanego podłoża (można poprosić o próbnik i ustalić jaki papier jest dostępny i odpowiedni),
  • wymiar końcowy (często zmniejszenie wymiaru o kilka milimetrów daje duże oszczędności),
  • sposób uszlachetnienia (czyli informacja o ewentualnym wzbogaceniu druku np. o lakierowany element lub dodatkowe kolory),
  • sposób wykończenia (np. ulotka złożona w pół, wycięcia, dziurki i wiele innych),
  • sposób pakowania i ilość egzemplarzy w paczce,
  • termin przekazania materiałów do drukarni oraz termin ich wykonania.

Adres

ul. Poznańska 33
63-200 Jarocin

dostawy: ul. Poznańska 37 (wjazd B)

Telefon

+48 62 747 17 37

Email

biuro@dnj.pl

Ekologiczna drukarnia

Posiadamy certyfikat
FSC

Zobacz certyfikat
Awesome Image