O nas

DNJ Jarocin

DRUKARNIA NOWAK-Jarocin (DNJ)* to drukarnia arkuszowa. Od 1992 r. tworzymy i rozwijamy firmę, która dzięki współpracy zgranej ekipy ludzi z szerokim wachlarzem doświadczeń, jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

Koncentrujemy się na druku metodą offsetową, a w ostatnich latach w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów mocno rozwinęliśmy tez druk cyfrowy. Drukujemy na papierach powlekanych, offsetowych, publikacyjnych, samoprzylepnych, samokopiujących, kartonie i na papierach ozdobnych. Naszą linię produkcyjną opieramy na najnowszych rozwiązaniach technologicznych firm: Heidelberg, Komori, Canon, Horizon czy SBL co umożliwia nam gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług. Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę począwszy od przygotowania projektu przez druk i jego uszlachetnienie, aż do introligatorskich procesów wykończeniowych. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Dzięki nowoczesnym maszynom oraz nieraz niezbędnym rzemieślniczo-artystycznym pracom ręcznym zrealizujemy nawet najbardziej skomplikowane zlecenie. Wśród naszych Klientów, są renomowane firmy krajowe i zagraniczne ceniące nas za wysoką jakość wykonania naszych wyrobów oraz miłą i fachową obsługę.

Wydrukujemy dla Państwa etykiety i opakowania ale również ulotki, inserty, zawieszki, rozmaitego typu katalogi, kalendarze w tym trójdzielne oraz książki. Pomożemy przygotować dla Państwa projekt graficzny, skład książki, gazety, broszury reklamowej. Zajmiemy się insertowaniem Państwa próbek reklamowych na potrzeby celowych kampanii marketingowych.

Korzystając z naszych usług otrzymujecie Państwo produkt i usługę najwyższej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach.

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

Awesome Image
Awesome Image
Awesome Image
Ekologiczna drukarnia

Posiadamy certyfikat
FSC

Dowiedz się więcej
Awesome Image