JĘZYK:MASZ PYTANIE LUB CHCESZ ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?
ZADZWOŃ +48 (62) 747 17 37


 • Systemy kontrolno pomiarowe stosowane w DNJ

  Dla pełnego bezpieczeństwa, że pozostawione nam prace wyjdą dokładnie takie jak miały być.

  • Gretagmacbeth eye-one

   Poprawność odwzorowania koloru na monitorach.

  • Gretag Macbeth Densytometr D19C

   Urządzenie służące do sprawdzania ręcznego poprawności odwzorowania punktu na płytach offsetowych i w druku.

  • Proff cyfrowy EPSON

   Pozwala przedstawić na papierze projekt najbardziej zbliżony do wydruku rzeczywistego offsetowego.

  • Spektofotometr

   Pozwala na pomiar arkusza drukowego w trakcie druku. Wynik pomiaru zostaje porównany z plikiem wyjściowym od Klienta a wszelkie różnice sa automatycznie on-line korygowane na maszynie.

 • CTP Suprasetter A74

  To maszyna przeznaczona do wykonywania offsetowych form drukowych bezpośrednio z danych cyfrowych. Naświetlanie płyt odbywa się przy wykorzystaniu, jako źródła promieniowania modułu zawierającego 64 półprzewodnikowe diody laserowe. Diody pracują w zakresie podczerwieni. W technologii termicznej stosuje się formy drukowe z warstwą termoczułą. Dzięki tej nowoczesnej technologii w zapomnienie odchodzi ręczny montaż klisz potrzebnych do druku zlecanych przez naszych klientów prac. Dzięki kalibracji znacznie łatwiej będzie można zapanować nad kolorystyką przetwarzanych prac, ich nasyceniem i powtarzalnością. Innowacyjne technologie ułatwiają pracę zarówno pracownikom pracowni pre-press jak i na hali druku. Środki na zakup tego urządzenia zostały pozyskane w ramach Dotacji Unijnych.

 • Maszyna drukująca KOMORI Lithrone 429

  Niskie nakłady i szybkie terminy realizacji to żądania dzisiejszego rynku. Maszyna drukująca Lithrone S429 oferuje funkcję inicjalizacji druku czy stałą pracę z prędkością 16,000 ark./godz. z zachowaniem stabilności i jakości druku.

  Chcemy elastycznie reagować na oczekiwania naszych klientów drukując z zachowaniem wyznaczonych wzorców kolorystycznych oraz wprowadzając kontrolę drukowanych prac. System przekazywani informacji o wstępnym ustawieniu stref farbowych pozwala na minimalizację czasów potrzebnych na uruchomienie maszyny i rozpoczęcie druku następnego w kolejności zlecenia.

 • Maszyna drukująca HEIDELBERG PM 74-2

  Dwukolorowa, wysokowydajna maszyna używana u nas do produkcji akcydensów. Prędkość nominalna druku to 12000ark./h Jakość druku w pełni potwierdza renomę marki.

 • Krajarka HEIDELBERG Polar 115X

  Sterowana komputerowo, programowalna, wysokowydajna krajarka z centralnym wyświetlaczem może dowolnie często, automatycznie powtarzać zapamiętane kolejności cięcia. Technika zastosowania przy produkcji umożliwia szybki, wszechstronny dialog między człowiekiem i maszyną co wpływa na wzrost wydajności i komforcie pracy naszych operatorów. Szybkie i dokładne krojenie nadaje ostateczny kształt oddawanych w ręce klientów drukowanych w naszym zakładzie publikacji.

 • Falcerka HEIDELBERG Stahlfolder Ti52

  Przemysłowe urządzenie do falcowania STAHLFOLDER model Ti52/4/4 ProLine wraz ze sterowaniem DCT 500 z przetwornicą i zintegrowanym urządzeniem liczącym umożliwia szybkie i precyzyjne złamywanie drukowanych arkuszy. Dodatkowe wyposażenie w postaci Chanel Score umożliwia falcowanie równocześnie dwóch użytków i jeszcze efektywniejsze wykorzystanie zakupionego urządzenia. Środki na zakup tego urządzenia zostały pozyskane w ramach Dotacji Unijnych

 • Maszyna do personalizacji wraz z oprogramowaniem

  Wykorzystując środki z przyznane przez Urząd Marszałkowski drukarnia nasza zakupiła maszynę do druku zmiennych danych, numeracji i personalizacji produkcji offsetowej.

  Chętnie wykonamy dla Państwa zadruk zmiennych kodów kreskowych, danych pozwalających na indywidualną identyfikację korespondencji (nazwy, zmienne lokalizacje) czy też klasycznej numeracji arkuszy.

  Dzięki zakupionemu urządzeniu jesteśmy w stanie nanieść zlecony przez Państwa znak, symbol czy kod towarowy na szerokości roboczej 90mm i przy w zasadzie ciągłej (rolowej) długości użytku

  Naniesione oznakowanie możemy zabezpieczyć folią (matt/błysk) powodując podniesienie jego trwałości, co może mieć szczególne znaczenie przy kalkulowaniu żywotności teczek czy innych produktów poligraficznych.

 • Foliarka YFML-920

  YFML-920 to seria półautomatycznych foliarek na gorąco z separatorem, która została zaprojektowana i wyprodukowana zgodnie z wymogami rynku. Te maszyny mogą jednocześnie laminować i oddzielać zafoliowane arkusze w jednym przebiegu. Są również wyposażone w osprzęt zapewniający płynną pracę (docisk hydrauliczny, kalander grzewczy średnica 25 cm, regulacja temperatury, regulacja prędkości przesuwu arkuszy, noże obcinające wzdłużnie, koło perforujące folię, czujnik braku arkusza oraz licznik). Sterowanie maszyną jest skoncentrowane na jej pełnej kontroli. Jest to najszybszy półautomat z separacją dostępny na polskim rynku. Maszyny te przy użyciu różnego rodzaju folii do laminacji mogą być szeroko stosowane do foliowania opakowań, pudełek, książek, rysunków i wszelkich prac drukowanych. Zalaminowane prace będą wodoodporne, trwałe i efektowne.

 • Maszyny sztancujące

  Automat sztancujący Victoria 820
  2 x Sztanctygiel BPP75 + złocenie
  Rolsztanca

  i inne urządzenia:
  bigówka
  wiertarka do papieru
  2 listwownice do zakładania listew metalowych
  2 głowice do automatycznego spinania dokumentów drutem na płasko i oczkowo
  półautomatyczna linia do pakowania w folie termokurczliwą
  6 głowic do klejenia na gorąco, stosowane głównie do opakowań i kalendarzy