Druk offsetowyDruk offsetowy to przede wszystkim ekonomiczne rozwiązanie przy drukowaniu dużych nakładów i jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości.

Umożliwia odwzorowanie nawet małych elementów. W DNJ pracujemy na maszynach Heidelberg oraz KOMORI. Niskie nakłady i szybki termin realizacji to żądania dzisiejszego rynku. Nasze maszyny offsetowe oferują funkcję inicjalizacji druku czy stałą pracę z prędkością 16,000 ark./godz. z zachowaniem stabilności i jakości druku. Chcemy elastycznie reagować na oczekiwania naszych klientów drukując z zachowaniem wyznaczonych wzorców kolorystycznych oraz wprowadzając kontrolę drukowanych prac. System przekazywania informacji o wstępnym ustawieniu stref farbowych CIP pozwala na minimalizację czasów potrzebnych na uruchomienie maszyny i rozpoczęcie druku następnego w kolejności zlecenia.

Wśród zalet druku offsetowego warto wspomnieć również o tym, że pozwala na wykorzystywanie różnego rodzaju, dzięki czemu można uzyskać rozmaite wykończenia wydruku. Kolejną korzyścią druku offsetowego, o której warto wspomnieć, jest możliwość zastosowania bogatej kolorystyki dodatkowych farb z palety Pantone. Warto wiedzieć, że druk offsetowy znajduje zastosowanie przy produkcji etykiet i opakowań ale również katalogów, ulotek, broszur czy gazetek reklamowych i kalendarzy. Druk offsetowy to odmiana druku, gdzie obraz tworzony jest za pomocą form drukowych (blach), które za pośrednictwem cylindrów pokrytych gumą (obciągów) nakładają farbę na papier tworząc wzór.Ekologiczna drukarnia

Posiadamy certyfikat
FSC

Dowiedz się więcej
Awesome Image